درباره شرکت

شرکت زردی شکن رسام

فروش لامپ های دستگاه های زردی نوزاد اعم از لامپ های فتوتراپی مهتابی و عادی ، فیلیپس آلمان، لامپ ال ای دی (LED) شیشه ای و نشکن،لامپ های  SEM و ...

نمایندگی انحصاری شرکت رسام

با سفارش پکیج کامل فروش دستگاه زردی نوزاد ، همزمان نماینده انحصاری ما در شهرستان خود خواهید بود و می توانید خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد را ارائه نمایید. این بدان معنی است که بر اساس اولویت تماس، در هر شهر تنها به یک متقاضی پاسخ مثبت داده خواهد شد. بنابراین اگر شما اولین نفری هستید که تماس گرفته اید، می توانید به عدم وجود رقیب تجاری در شهر خود خوش بین بوده و علاوه بر آن از پشتیبانی قوی، متمرکز و ۲۴ ساعته شرکت رسام نیز برخوردار شوید.
از نکات مثبت سرویس ما می توان به:
• عدم نیاز به هیچگونه اطلاعات اولیه ای در زمینه زردی
• ارائه تمامی اطلاعات و مهارتهایمورد نیاز در شرکت زردی شکن رسام
• برگزاری دوره های تئوری و عملی
• انحصاری بودن سرویس در هر شهرستان
اشاره کرد.
پس با توجه به شرایط ویژه این پیشنهاد، شاید هم اکنون یکی از همشهری های شما گوشی تلفن خود را برداشته و در حال سفارش پکیج فروش دستگاه زردی نوزاد ما باشد!
پیشنهاد می کنیم اگر بدنبال کاری مفید، خدمت محور، خوشنام و البته پرسود هستید هم اکنون برای خرید پکیج فروش دستگاه زردی نوزاد ما اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه فروش دستگاه زردی نوزاد با ما در تماس باشید،

فروش دستگاه زردی نوزاد یکی از سرویس های مهم ما در شرکت رسام است که در کنار ارائه خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد ارائه می نماییم.
شرکت رسام برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه فروش دستگاه زردی نوزاد با پکیج کامل نموده است. این پکیج، شامل تمامی وسایل و اطلاعاتی است که شما بعنوان نماینده رسمی ما در شهرستان خود به آن نیاز دارید. پس از سفارش پکیج فروش دستگاه زردی نوزاد می توانید اطمینان داشته باشید که کسب و کاری پر سود و صد البته مفید برای جامعه آغاز کرده اید که سود دهی آن بلافاصله آغاز می شود

پک فروش دستگاه زردی نوزاد ما شامل موارد زیر می شود:

• اتاق سفارشی قابل نصب روی وانت پراید (بدون آسیب به خودرو اعم از سوراخکاری، جوشکاری و…).
• ۱۲ دستگاه فتوتراپی با کیفیت جهت درمان زردی نوزاد با ظرفیت های متنوع جهت موارد درمانی متفاوت.
• چشم بند و شورت مخصوص فتوتراپی (قابل استفاده در حین درمان) با نام و آرم تجاری شما.
• لوازم دم دستی مانند تخته شاسی و فرم های لازم برای ثبت نصب و جمع آوری، چک لیست ها و…
• آموزش کامل تئوری و عملی نصب، کاربری و جمع آوری دستگاه های زردی نوزاد.
• به همراه نمایندگی انحصاری ما در شهرستان مورد نظر شما.
در سرویس فروش دستگاه زردی نوزاد ما کلیه آموزش های لازم را به شما عزیزان ارائه می دهیم پس نگران سابقه کاری و بی تجربگی نباشید.

چشم بند ضد نور مخصوص فتوتراپی یکی دیگر از محصولات شرکت زردی شکن رسام است.
زردی یا هایپربیلیروبینمی ناشی از استعداد نوزادان برای تولید بیلی روبین و عدم توانایی آنها برای دفع آن است. درمان کاربردی برای کاهش زردی نوزاد روش فتوتراپی است؛ با این حال، یکی از عوارض استفاده از فتوتراپی در درمان زردی آسیب به شبکیه چشم است که به وسیله قرار گرفتن در معرض نور به وجود می آید، و ضروری است که برای محافظت چشم اقدامات لازم انجام شود. چشم بند ضد نور ابزاری است که شرکت زردی شکن رسام در تولید آن تخصص دارد و بهترین گزینه برای محافظت از چشمان نوزاد در حین استفاده از دستگاه زردی نوزاد است. با مطالعاتی که روی منابع نور مورد استفاده در فتوتراپی انجام شده است ثابت شده است که این اشعه ها می توانند باعث آسیب هایی در شبکیه چشم نوزاد شوند. برای پیشگیری از این مشکل توصیه می شود هنگام استفاده از دستگاه زردی نوزاد حتما از چشم بند ضد نور مرغوب و مناسب استفاده نمایید.

 

چشم بند ضد نور

چشم بند ضد نور و ویژگی های آن

این ابزار شامل یک مدل محافظ چشم برای استفاده در فتوتراپی نوزاد است که اجازه می دهد نزدیکی بیشتری بین مادر و نوزاد ایجاد شود. این ابزار دارای
استفاده آسان
قابل جابجایی
ارزان قیمت
قابل تنظیم برای دور سر نوزاد
و مناسب برای نوزادان است.
از مهم ترین ویژگی های چشم بند ضد نور تولید شده در شرکت زردی شکن رسام دو لایه بودن آن است. این مسئله باعث می شود تا چشم بند ضد نور به راحتی بتواند از ورود اشعه های مزاحم به چشم نوزاد پیشگیری نماید.

همچنین این نوع چشم بندها کاملا آنتی باکتریال بوده

و به خوبی می توانند چشمان نوزاد شما را از آسیب های مختلف محافظت نمایند

و هیچ گونه حساسیتی در نوزاد به وجود نمی آورد.

بندهای چشم بند ضد نور می توانند به اندازه دور سر نوزاد شما باز و بسته شوند

و از این رو باعث کلافگی و اذیت کردن نوزاد نمی شوند.

شرکت زردی شکن رسام به عنوان تولید کننده

انواع دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد

تولید چشم بند ضد نور

وتولید شورت ضد نور را نیز برعهده دارد.

این شرکت با اجاره دستگاه زردی نوزاد به همراه شورت و چشم بند ضد نور آماده سرویس رسانی به والدین نوزادان مبتلا به زردی است.