درباره شرکت

شرکت زردی شکن رسام

مقاله

امتیاز: 97.5% - 2 votes
98%

فتوتراپی با شرکت زردی شکن رسام

فتوتراپی موثرترین و مهم ترین روش درمان زردی نوزادان است. روش های فتوتراپی به راحتی می تواند زردی نوزاد را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف نماید. شرکت زردی شکن رسام ارائه کننده برترین خدمات درمان زردی نوزاد در کشور می باشد. شرکت زردی شکن رسام در زمینه اجاره دستگاه های زردی شکن برای نوزادان و خدمات فتوتراپی در منزل فعالیت می کند. در حال حاضر در شهر تهران و شهرستان های حومه آماده خدمت رسانی به هموطنان است و دارای 4 نمایندگی در شرق ،غرب،جنوب و شمال تهران است. به زودی نمایندگی های خدمات فتوتراپی ما در استان های دیگر در حال راه اندازی می باشد. زردی شکن رسام تنها مرکز تخصصی زردی نوزاد در ایران با تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد. مدیران و کارکنان زردی شکن رسام همواره خود را " وفادار به تعهد " می دانند و تمام تلاش خود را برای رضایت کامل مشتریان انجام می دهند. برای اجاره دستگاه زردی نوزاد کافیست با ما در تماس باشید. زردی شکن رسام در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی و اجاره دستگاه فتوتراپی می باشد. زردی شکن رسام از شرکت های پیشگام در درمان زردی نوزاد است این شرکت کلیه مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دارد. در صورتی که سلامتی نوزادتان برای تان مهم است توصیه می کنیم حتما به موقع برای درمان زردی نوزادتان اقدام نمایید. اقدام موثر و زودهنگام برای درمان زردی می تواند آینده نوزاد را تحت تاثیر قرار دهد. زیرا عدم درمان می تواند منجر به عوارضی روی سیستم عصبی نوزاد شود که مشکلات عدیده ای برای آینده نوزاد به وجود آورد.

 

 

مجوزهای زردی شکن رسام

چرا زردی شکن برای فتوتراپی؟

درمان در منزل

بدون نیاز به بستری نمودن نوزاد می توانید درمان را در منزل انجام دهید

 

هزینه پایین

پرداخت کمترین هزینه جهت درمان زردی نوزاد

 

زمان درمان کوتاه تر

روش های فتوتراپی به راحتی می تواند زردی نوزاد را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف نماید.

 

 

زردی شکن رسام و دستگاه فتوتراپی استاندارد

شرکت زردی شکن رسام در زمینه اجاره دستگاه های زردی شکن برای نوزادان و خدمات فتوتراپی در منزل فعالیت می کند. در حال حاضر در شهر تهران و شهرستان های حومه آماده خدمت رسانی به هموطنان است و دارای 4 نمایندگی در شرق ،غرب،جنوب و شمال تهران است. به زودی نمایندگی های خدمات فتوتراپی ما در استان های دیگر در حال راه اندازی می باشد. زردی شکن رسام تنها مرکز تخصصی زردی نوزاد در ایران با تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد. مدیران و کارکنان زردی شکن رسام همواره خود را " وفادار به تعهد " می دانند و تمام تلاش خود را برای رضایت کامل مشتریان انجام می دهند.

برای اجاره دستگاه زردی نوزاد کافیست با ما در تماس باشید.
زردی شکن رسام در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی و اجاره دستگاه فتوتراپی می باشد. زردی شکن رسام از شرکت های پیشگام در درمان زردی نوزاد است این شرکت کلیه مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دارد. در صورتی که سلامتی نوزادتان برای تان مهم است توصیه می کنیم حتما به موقع برای درمان زردی نوزادتان اقدام نمایید. اقدام موثر و زودهنگام برای درمان زردی می تواند آینده نوزاد را تحت تاثیر قرار دهد. زیرا عدم درمان می تواند منجر به عوارضی روی سیستم عصبی نوزاد شود که مشکلات عدیده ای برای آینده نوزاد به وجود آورد.

 

به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشیم

تماس بگیرید ...

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما